هفتم هشتم و نهم مقطع ایرانی (متوسطه اول)

سرفصل دروس و کتابهای درسی در مقطع ایرانی زیر نظر وزارت آموزش و پرورش ایران بوده و در نهایت مدرک ایرانی به دانش‌آموز اعطا می گردد. زبان مکالمه و تدریس در این مقطع فارسی و کلیه دانش آموزان ایرانی می باشند.
با استفاده از دبیران باتجربه ایرانی در این مقاطع و با هدف آشنایی بیشتر دانش آموز با مهارت های فردی، آموزش حرفه ای تحصیلی در این مقاطع شروع می‌شود و تقویت پایه ای و اصولی دانش آموزان در دروس اصلی مانند ریاضی فیزیک و علوم از اولویت‌های مهم مدرسه است.
کلیه کلاس ها مجهز به ویدیو پروژکتور و همچنین به صورت آموزش محور برگزار می شود. جهت درک دروس در این مقطع آزمایشگاه مدرسه آماده خدمت به دانش آموزان است. کلاسهای ورزشی طبق برنامه مدرسه یک روز در هفته برگزار می شود.

هفتم و هشتم و نهم( مقطع اینترنشنال) :

دروس ارائه شده در این مقطع منطبق با سیستم کمبریج و کلیه کتاب ها و تدریس به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. دانش آموزان از همه ملیت ها در کلاس حضور دارند. برای دانش آموزان ایرانی برخی دروس اضافه فارسی (ادبیات فارسی) جهت عدم فراموشی زبان فارسی ارائه می‌شود. برای دانش آموزان غیر ایرانی (زبان های چینی، هندی، فرانسوی، آلمانی و انگلیسی) ارائه می شود.
در این مقطع نیز سیستم Achive 300‪0 جهت جهت انجام تکالیف در مدرسه و منزل انجام می شود که شامل تاریخ، جغرافیا، انگلیسی و علوم اجتماعی است.‬‬
دروس اصلی: ریاضی، انگلیسی، علوم و کامپیوتر
دروس فرعی: موسیقی، هنر، رباتیک، تکواندو، گیم برد، رقص، تاتر در نهایت شهریه و یک ویدیو
هر دانش آموز اینترنشنال باید 2 رشته درسی از دروس فرعی را انتخاب کند و در طی دوره در کنار دروس اصلی آموزش ببیند

شهریه سالانه مقطع هفتم هشتم و نهم ایرانی( متوسطه اول) :

ویزای دانش آموز ۱۹۰۰ رینگت
خدمات بیمه ۶۰۰ رینگت
کتاب درسی، لباس فرم، شهریه مدرسه، معاینات پزشکی و مشاوره ۱۲۹۰۰ رینگت

 
 

شهریه اینترنشنال

 
ایرانی 7 تا 9

هفتم تا نهم

 
Buy now