دهم یازدهم و دوازدهم ایرانی(متوسطه دوم)

مدرسه معرفت در سه رشته انسانی، ریاضی و تجربی در مقاطع دهم یازدهم و دوازدهم برای دانش آموزان ایرانی آماده ارائه خدمت می باشد. طبق روال مقاطع قبلی سرفصل دروس زیر نظر وزارت آموزش و پرورش ایران و کلیه دروس به زبان فارسی برگزار می‌شود. دانش‌آموزان قبول شده در مقطع نهم پس از ورود به مقطع دهم می توانند در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی انتخاب رشته کنند و مدرسه با برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره با دانش آموزان و اولیا نسبت به انتخاب بهترین رشته تحصیلی مطابق با نمره های دانش آموز اقدام خواهد کرد.

دهم و یازدهم اینترنشنال:

در مقطع دهم و یازدهم اینترنشنال کلیه کتاب های درسی در دو سال خوانده می شود، بدین صورت که نصف کتاب در سال دهم و نصف دیگر در سال یازدهم.
بدیهی است دانش‌آموزان ایرانی که در سال یازدهم قصد حضور در مدرسه را دارند، باید به این نکته توجه کنند که نصف کتاب تحصیلی توسط سایر دانش‌آموزان خوانده شده و امتحان بسیار مهم IGCSE در این مقطع انجام میشود.

شهریه در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم( ایرانی)

ویزای دانش آموزی یکساله ۱۹۰۰ رینگت
خدمات بیمه سلامت ۶۰۰ رینگت
کتاب درسی لباس فرم شهریه معاینات پزشکی و مشاوره ۱۳۹۰۰ رینگت

 
ایرانی 10 و 11

دهم تا دوازدهم

 
parallax background

اما یک فرصت استثنایی برای دانش آموزانی که قصد دارند در دانشگاه های اروپا رایگان تحصیل کنند.

امکان تحصیل در مقطع یازدهم و دوازدهم به زبان آلمانی و ادامه تحصیل رایگان در دانشگاههای آلمان
 
 
امتحان IGCSE

پس از پایان دوره تحصیلی در مقطع یازدهم امتحانی تحت عنوان IGCSE یا International General certificate of Secondary Education توسط کمبریج برگزار می گردد. کلیه سوالها از کمبریج ارسال و پس از پایان امتحان برگه ها به کمبریج فرستاده میشود و در همانجا تصحیح می گردد.

مقطع دوازدهم اینترنشنال A-level

پس از پایان مقطع یازدهم و امتحان IGCSE, دانش آموز موفق به اخذ دیپلم از مدرسه اینترنشنال معرفت می شود، اما اکثر دانشگاه ها برای جذب دانشجو نیاز به مدرک پیش دانشگاهی یا A-level دارند.
دانش آموزان میتوانند این دوره را در خود دانشگاه با نام Foundation Program و یا در مدرسه اینترنشنال با نام A-level بگذرانند(به صورت دلخواه) گذراندن این دوره در مدرسه برای دانش آموزان راحت تر و مدرک ارائه شده در پایان دوره نیز از کمبریج صادر و مورد تایید کلیه دانشگاه جهان است.

دانش‌آموزان با گذراندن سال دوازدهم و برگزاری‌ازمون A-level می توانند نسبت به دریافت مجوز برای ورود به دانشگاه ها آماده شوند

Buy now