اول تا ششم

یکی از دغدغه‌های اصلی مهاجرت به خارج از کشور نگرانی از یادگیری صحیح زبان فارسی شامل خواندن و نوشتن برای کودکان کلاس اول تا ششم است. مجتمع اینترنشنال معرفت با برگزاری کلاس های خواندن و نوشتن فارسی برای دانش آموزان کلاس اول امکان تحصیل دو زبان به صورت همزمان را برای دانش آموز فراهم کرده است. با ثبت نام در مجتمع اینترنشنال معرفت ، علاوه بر تحصیل به صورت بین المللی و با اساتید خارجی به زبان انگلیسی، دو روز در هفته سه ساعت در مجموع کلاس زبان فارسی (املاء فارسی، انشاء فارسی، خواندن و نوشتن) برای دانش آموز برگزار می شود و در نهایت با اخذ مدرک فارسی (زیر نظر وزارت آموزش و پرورش ایران) و مدرک انگلیسی (زیر نظرگروه جهانی کمبریج) به دانش آموز اعطا می گردد.

دروس تحصیلی اینترنشنال کلاس اول تا ششم:

دروس اصلی: ریاضی، علوم، زبان انگلیسی و زبان دوم (فارسی برای ایرانیان)

دروس فرعی: تعلیمات اجتماعی، کامپیوتر و کتابخوانی

کلاس های فوق برنامه:

دانش آموزان می توانند دو گزینه از کلاس های زیر را به صورت اختیاری انتخاب کنند همچنین این کلاس ها در روزهای شنبه و جمعه در گروه های مرتبط برگزار می شود. موسیقی، هنر، روباتیک، گیم برد، کاردستی، تکواندو، پینگ پنگ و رقص
این برنامه برای تمامی کلاس های اول تا ششم اینترنشنال ثابت است.
این سیستم آنلاین آمریکایی به عنوان یکی از بهترین و برجسته ترین سیستمهای پشتیبان تحصیلی به صورت آنلاین برای دانش آموز است و دروس اصلی شامل زبان انگلیسی ، علوم تجربی و جغرافیا در مقطع اینترنشنال را پوشش می دهد. همچنین باعث ارتقای سطح علمی دانش آموز می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم کلیک کنید.

سیستم Archive 300
ورزش :

یک روز در هفته به ورزش اختصاص دارد. کلیه بچه ها با اتوبوس به یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های ورزشی کوالالامپور برده می شوند.
مسابقات مختلفی در دو گروه سبز و قرمز بین بچه ها برگزار می‌شود که به بهبود روحیه، کار تیمی و تقویت قوای جسمی کودکان کمک می کند.

شهریه اول تا ششم

ایرانی 1 تا 3

اول تا سوم

ایرانی 4 تا 6

چهارم تا ششم

 
نکات مهم در ثبت نام

توضیحات مهم

 
Buy now